Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

7.04.2018 Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork 4:1

 
Na wiosnę zwyżkę formy obserwujemy zarówno u Gryfa Wejherowo , Gwardii Koszalin walczących o utrzymanie jak i ROW Rybnik oraz ostatnio u Garbarni Kraków . Drużyna z Krakowskiego Ludwinowa początkowo grała ostrożnie wobec technicznie grających , usposobionych ofensywnie gości , którzy już po 240 sekundach podjęli incjatywę ( Hubert Antkowiak ) by później kilkukrotnie zagrażać bramce Marcina Cabaja . Jednakże w pierwszej połowie nie udało się zarówno z dystansu jak i z rzutu karnego , który zmarnował były zawodnik Odry Opole Sebastian Deja w 22 minucie . Z pewnością ten moment był najlepszą w pierwszej połowie szansą na bramkę dla Kluczborskiej drużyny . Dzięki bramce Szymona Kiebzaka pierwsza połowa nie skończyła się bezbramkowo. Druga połowa rozpoczęła sie bardzo sennie i niespodzianką była bramka na 2:0 . Niedługo potem nastąpił najbardziej nerwowy moment dla gospodarzy , drugi w tym meczu rzut karny dla gości. Marcin Cabaj nie poszedł w Ślady Kacpra Rosy ( ROW Rybnik ) i nie obronił dwóch rzutów karnych w ciągu jednego meczu . tym niemniej jego postawa zasługuje na uznanie .

 


Karlik. tv
 
Data pliku video: 2018-04-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kluczborski - powiat w północnej części  województwa opolskiego z siedzibą w Kluczborku. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie i Wołczyn zajmując powierzcnię 851,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty (Lasy Stobrawsko – Turawskie, rezerwat krajobrazowy leśno – stawowy „Smolnik” w Szumiradzie, rezerwaty przyrody w Komorznie, Krzywiczynach, Bażanach oraz Stobrawski Park Krajobrazowy), aleje i pomniki przyrody oraz szlaki turystyczne (szlak kościołów drewnianych, szlak rekreacyjny, Spacer po Kluczborku, szlak rowerowy „Gościnne zagrody”, szlak rowerowy „Szlakiem dawnego rzemiosła i pomników przyrody”). Do zabytków zalicza się: zespół dworski z XIX wieku w Biskupicach, park pałacowy z aleją dojazdową w Ciecierzynie i Kochłowicach, zespół pałacowy z XVIII – XIX wieku w miejscowościach Kostów, Maciejów, Proślice i Tuły; zespoły pałacowe z XIX wieku w miejscowościach – Roszkowice, Bąków, Smardy Dolne, kuźnia w miejscowości Byczyna, liczne spichlerze z XIX i początku XX wieku, mury obronne z przełomu XV/XVI wieku oraz ratusz z XVIII i XIX wieku w Kluczborku czy drewniane kościoły z XVI wieku w Brzezinkach oraz Lasowicach Wielkich.    

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie i przemyśle – głównie maszynowym, budowlanym, dziewiarskim i spożywczym.

  Przez powiat przebiegają: trzy drogi krajowe nr:  11, 42 i 45 oraz trzy linie kolejowe nr: 143, 272 oraz 293.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola