Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nagroda dla Ośrodka Turystyczno-Wypoczynkowego w Bąkowie

Data publikacji: 2017-11-10, Data modyfikacji: 2017-11-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Nagroda dla Ośrodka Turystyczno-Wypoczynkowego w Bąkowie

W dniu 14 października 2017 w Ryni koło Warszawy odbyło się seminarium dla właścicieli i kierowników campingów zrzeszonych w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu podczas którego zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego konkursu MISTER CAMPING 2017.

Kolejny rok z rzędu Camping nr 23 w Bąkowie został doceniony zarówno przez klientów jak i komisję konkursową w której skład wchodzili: przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki, przedstawiciel Polskiej Organizacji Turystycznej, społeczni inspektorzy campingów.

Na ręce kierownika OTW w Bąkowie Marcina Michalskiego zostało złożone wyróżnienie za zajęcie II miejsca w tym prestiżowym konkursie.

 

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

https://www.kluczbork.eu/redir,index?wiecej=4082&wiecej_news=1

Urząd Miejski w Kluczborku, Źródło artykułu: https://www.kluczbork.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kluczborski - powiat w północnej części  województwa opolskiego z siedzibą w Kluczborku. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie i Wołczyn zajmując powierzcnię 851,59 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty (Lasy Stobrawsko – Turawskie, rezerwat krajobrazowy leśno – stawowy „Smolnik” w Szumiradzie, rezerwaty przyrody w Komorznie, Krzywiczynach, Bażanach oraz Stobrawski Park Krajobrazowy), aleje i pomniki przyrody oraz szlaki turystyczne (szlak kościołów drewnianych, szlak rekreacyjny, Spacer po Kluczborku, szlak rowerowy „Gościnne zagrody”, szlak rowerowy „Szlakiem dawnego rzemiosła i pomników przyrody”). Do zabytków zalicza się: zespół dworski z XIX wieku w Biskupicach, park pałacowy z aleją dojazdową w Ciecierzynie i Kochłowicach, zespół pałacowy z XVIII – XIX wieku w miejscowościach Kostów, Maciejów, Proślice i Tuły; zespoły pałacowe z XIX wieku w miejscowościach – Roszkowice, Bąków, Smardy Dolne, kuźnia w miejscowości Byczyna, liczne spichlerze z XIX i początku XX wieku, mury obronne z przełomu XV/XVI wieku oraz ratusz z XVIII i XIX wieku w Kluczborku czy drewniane kościoły z XVI wieku w Brzezinkach oraz Lasowicach Wielkich.    

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie i przemyśle – głównie maszynowym, budowlanym, dziewiarskim i spożywczym.

  Przez powiat przebiegają: trzy drogi krajowe nr:  11, 42 i 45 oraz trzy linie kolejowe nr: 143, 272 oraz 293.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola